Byty a komerční prostory Tyršova, Benešov

Byty a komerční prostory Tyršova, Benešov
Byty a komerční prostory Tyršova, Benešov
Byty a komerční prostory Tyršova, Benešov
O projektu: 
Projekt výstavby druhé etapy integrovaného domu s byty a komerčními prostorami Tyršova v Benešově u Prahy je určen pro klienty, kteří hledají moderní bydlení v centru Benešova na straně jedné, soukromí a klid na straně druhé. Komerční prostory budou zajímavé pro klienty, kteří hledají obchodní příležitost.

Výhodou bydlení v centru Benešova je dobrá dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Soukromí a klid druhé etapy projektu zaručuje umístění domu směrem do vnitrobloku s městským parkem.

V rámci projektu Bytů Benešov - Tyršova je realizován prodej 25 bytů umístěných v prvním až čtvrtém nadzemním podlaží, kategorií 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk obsluhovaných výtahem, dvou komerčních prostor a podzemního parkování. Byty jsou přístupné pro pěší z vnitrobloku nebo z podzemního parkování, které využívá vjezd a výjezd do domu vybudovaný v rámci první etapy z ulice Tyršova.

Všechny byty mají samostatné komory umístěné na daném podlaží*. Dům je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou v technickém zázemí v podzemním podlaží stejně jako ohřev teplé vody.

Byty jsou standardně vybaveny plovoucími podlahami, dveřmi s obložkovými zárubněmi, závěsnými WC atd. Stavba Bytů Benešov - Tyršova byla zahájena v listopadu 2010 a dokončena byla v dubnu 2012.

Prodej Bytů Benešov - Tyršova byl zahájen v průběhu realizace díla.

Město Benešov s cca 16 000 obyvatel leží necelých čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy s výhodnou polohou na dopravních tepnách v atraktivním přírodním i kulturním prostředí. V nedaleké vzdálenosti se nachází zámek Konopiště, golfový areál a ve vzdálenosti cca 35 km areál Monínec s možností zimního a letního sportování.

*) Byty 1+kk D2, D3 a D4 mají komory umístěné v podzemním podlaží
Ceník
K dispozici jsou k bytům garážová stání v suterénu objektu:
1. k pronajmutí za 1.300,- Kč za měsíc bez DPH
nebo
2. ke koupi za 198.000,- Kč včetně DPH (garážová stání č.9, 19, 29, 40 za 234.000,- Kč včetně DPH) (informaci o stavu blokací garážových stání vám podá prodávající)
 

Další projekty

Loreta Homes Pyšely
Základní informace

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v...

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.