Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem

Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
O projektu: 
Projekt s názvem "Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem" je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. Prodej komečních prostor v Brandýse nad Labem je zajímavý pro klienty, kteří hledají obchodní příležitost. V rámci výstavby Obytného souboru U Vodojemu - Brandýs nad Labem vznikne ucelený komplex bytových domů na okraji města v sousedství chráněné krajinné oblasti Vinořského potoka. V těsné blízkosti projektu Bytů Brandýs nad Labem - U Vodojemu je plánovaná výstavba mateřské školy. V rámci druhé etapy projektu se nabízí prodej 56 bytů a čtyř komerčních prostor v bytovém domě o pěti sekcích s podzemními garážovými místy a se čtyřmi nadzemními podlažími s výtahy. Byty jsou kategorií 2+kk, 3+kk, 4+kk. Vytápění objektu a ohřev teplé vody je zajištěno plynovou kotelnou umístěnou v podzemním podlaží objektu. V současné době jsou již v prodeji pouze komerční prostory.
 
Byty jsou nadstandardně vybaveny plovoucími podlahami, dveřmi s obložkovými zárubněmi, závěsnými WC, atd. V této etapě je možná prohlídka již dokončených bytů.
 
První etapa Bytů Brandýs nad Labem - U Vodojemu s 34 byty (budovy A1, A2, A3, A4) byla dokončena na jaře roku 2009. Výstavba druhé etapy (budova C a budovy D1, D2, D3, D4 s 56 byty) byla zahájena v zimě 2008 a kolaudace bytů proběhla v říjnu roku 2009. Výstavba třetí etapy (bytové domy B1, B2, B3 s 38 byty) začala v závěru roku 2008 a její dokončení se předpokládá na jaře roku 2010.
 
Prodej Bytů a komerčních prostor Brandýs nad Labem - U Vodojemu - 2.etapa byl zahájen v průběhu realizace díla.
 
Dvojměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav bylo zvoleno pro vznik projektu záměrně, neboť se jedná o velmi atraktivní město s vynikající dostupností do Prahy, bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností. Ve městě samotném najdete školky, školy, gymnázium, pedagogickou fakultu UK, zdravotnická a sportovní zařízení a také mnoho historických objektů včetně zámku, zámeckého parku a kostela svatého Václava.
 
Ceník
Cena komerčních prostor je 25.300,- Kč/m2 bez DPH včetně dokončení vybavení sociální buňky (WC + předsíň) a podlahy komerčního prostoru z keramické dlažby Lasselsberger, série Taurus Granit, Nordic 76 S (R9).
 
Parkovací plochy:
Suterénní parkovací stání: 180.000,- Kč bez DPH.
 

Další projekty

Loreta Homes Pyšely
Základní informace

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v...

Stavební pozemky Benešov - Mariánovice
Základní informace
Nabízíme ke koupi 7 stavebních pozemků v lokalitě Benešov – Mariánovice určených územním plánem pro výstavbu rodinných domů. Pozemky jsou o výměrách od cca 850 m2 do cca 1200m2. Využití pozemků upravuje regulační plán Benešov – Marianovice. Na hranici pozemku jsou vyvedeny přípojky vodovodu,...

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.