Byty U Vodojemu - 10. etapa, Brandýs nad Labem

Byty U Vodojemu - 10. etapa, Brandýs nad Labem
Byty U Vodojemu - 10. etapa, Brandýs nad Labem
Byty U Vodojemu - 10. etapa, Brandýs nad Labem
O projektu: 

Projekt výstavby bytů a komerčních prostor U Vodojemu v Brandýse nad Labem je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v bytových domech poskytujících soukromí a klid. V rámci výstavby Obytného souboru U Vodojemu vzniká ucelený komplex bytových domů na okraji města v sousedství chráněné krajinné oblasti Vinořského potoka. Tato desátá, poslední etapa výstavby projektu U Vodojemu nabízí celkem 18 bytů kategorií 2+kk až 4+kk. Součástí vybraných bytů je i sklepní kóje. Byty v přízemí mají k dispozici samostatné předzahrádky, byty v nadzemních podlažích balkón nebo terasu. V přízemí každého z objektů jsou umístěny 4 garáže, které obsahují vždy 2 garážová stání (celkem 8 garážových stání). V rámci výstavby této 10. etapy se nabízí i prodej 41 venkovních parkovacích stání umístěných před a vedle domu.

Projekt byl dokončen a zkolaudován v roce 2023.

Dvojměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav bylo zvoleno pro vznik projektu záměrně, neboť se jedná o velmi atraktivní město s vynikající dostupností do Prahy, bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností.

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.