Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký Dvůr
Rezidence Zámecký dvůr: 

Projekt „Rezidence Zámecký dvůr“ v Brandýse nad Labem je navržen architektonickým studiem tak, aby splňoval náročné požadavky na současné nároky rezidenčního bydlení a zároveň ctil kontext původního „hospodářského dvora“ s dosud existujícími historickými objekty.

Architektonické ztvárnění areálu je citlivou kombinací přiznané historie dané lokality a zajímavých moderních, architektonických prvků. Díky tomuto přístupu, který je výsledkem souladu představ developera a architekta, dostává celý areál osobitou tvář.

Jedním z nejdůležitějších podnětů, který zcela zásadně ovlivnil architektonickou a urbanistickou podobu celého areálu, je kontext historie v okolí a sousedství s krásnou zámeckou zahradou.

V areálu tak dochází k propojení již rekonstruovaného historického objektu (A), který se stal dominantou při pohledu z ulice Fakultní, s novostavbou domu (B), která zachovává důležité prvky slohově architektonické výzdoby původní historické budovy a soudobou architekturou domu C1-C2.

Navržený vnitřní dvůr nabídne všem obyvatelům možnosti relaxační a klidové zóny. Do dvora bude orientována většina místností bytů i předzahrádek bytů v přízemí.

Novostavba domu C1-C2 je navržena jako třípodlažní objekt s lokálně umístěnými částmi obytného čtvrtého podlaží s mezonety a terasami. Jednotlivé sekce domu C1-C2 propojuje podzemní parking. Dům B je třípodlažní, dvě obytná patra a podkroví, bez podsklepení. Oba obytné domy (B a C1 - C2) jsou přístupné z vnitřního dvoru areálu.

Předpokládané zahájení výstavby a prodeje 1. etapy objektů B, C1 a C2 směřujeme na polovinu roku 2017. V této době budou publikovány další informace k projektu včetně dokumentace bytů a jejich ceny.

V budoucnu na tuto první etapu naváže výstavba druhé etapy s domy D a E. 

Další projekty

Loreta Homes Pyšely
Základní informace

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v...

Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
Základní informace

Projekt s názvem "Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem" je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. Prodej komečních prostor v Brandýse nad Labem je zajímavý pro klienty, kteří hledají obchodní...

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.