Stavební pozemky Benešov - Mariánovice

Masterplan Stavební pozemky Benešov - Mariánovice
Stavební pozemky Benešov - Mariánovice
Stavební pozemky Benešov - Mariánovice
O projektu: 
Nabízíme ke koupi 7 stavebních pozemků v lokalitě Benešov – Mariánovice určených územním plánem pro výstavbu rodinných domů. Pozemky jsou o výměrách od cca 850 m2 do cca 1200m2. Využití pozemků upravuje regulační plán Benešov – Marianovice. Na hranici pozemku jsou vyvedeny přípojky vodovodu, kanalizace, plynovodu a elektra. V lokalitě jsou provedeny a zkolaudovány nové komunikace. Masterplan projektu je ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení, nebo zde.

Lokalita Benešov - Mariánovice se nachází na jižním okraji města Benešov. Benešov je město s cca 16 000 obyvateli, které leží necelých čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy, přímo na hlavních dopravních tepnách. Ve městě je kompletní občanská vybavenost, která nabízí rozsáhlé možnosti sportovního i kulturního vyžití. Cca 10 minut chůze od lokality Benešov - Mariánovice se nachází areál zámku Konopiště s golfovým areálem. 10 minut jízdy autem od Benešova se nachází další golfový areál Loreta Golf Club Pyšely a ve vzdálenosti cca 35 km je areál Monínec s možností zimního a letního sportování (skiareál, bikepark, sportcentrum, wellness, …).

Další projekty

Loreta Homes Pyšely
Základní informace

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v...

Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
Základní informace
Projekt s názvem "Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem" je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. Prodej komečních prostor v Brandýse nad Labem je zajímavý pro klienty, kteří hledají obchodní...

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.