Lokalita: 

Občanská vybavenost

Širokou občanskou vybavenost nabízí nedaleké centrum města – Masarykovo náměstí, v jehož blízkosti se nachází základní školy, tři střední školy (zřizované Středočeským krajem), Základní umělecká škola, městské kino, Knihovna Eduarda Petišky, Městský dům dětí a mládeže, Městské komunitní centrum, plavecký bazén, Oblastní muzeum Praha-východ, nemocnice Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, poliklinika Brandýs nad Labem, Česká pošta, lékárny, kavárny, restaurace, bankomaty, banky, drobní podnikatelé, supermarkety a mnohé další.

 

Dopravní dostupnost

Město leží na rychlostní silnici R 10 ve směru Praha – Mladá Boleslav, která umožňuje rychlé automobilové i autobusové spojení na Černý Most, pražskou městskou část Letňany a Prosek, jehož zastávky jsou cca 10 minut pěšky od daného projektu Rezidence. Další stanice pražského metra jsou dostupné po silnici 1. třídy přes Vinoř a Kbely.

 

Volnočasové aktivity

Více než čtyři roky slouží návštěvníkům bruslařský in-line okruh v Houštce. Přilehlý lesopark nabídne po plánované obnově v příštích letech ještě větší sportovní a rekreační. Příznivci zdravého pohybu mohou využít jedenáctikilometrovou Polabskou cyklostezku otevřenou v roce 2011, která byla v roce 2014 rozšířena o úsek přes Ostrůvek, na jehož špičce vznikla písečná pláž. Milovníkům filmového plátna je k dispozici digitalizované městské kino. Zájemce o kulturní památky jistě potěší postupně obnovovaný areál brandýského zámku s nově opravenou zámeckou kočárovnou a židovská synagogou.

 

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.