Byty U Vodojemu - 9. etapa, Brandýs nad Labem

Byty U Vodojemu - 9. etapa, Brandýs nad Labem
Byty U Vodojemu - 9. etapa, Brandýs nad Labem
Byty U Vodojemu - 9. etapa, Brandýs nad Labem
O projektu: 

Projekt výstavby bytů a komerčních prostor U Vodojemu v Brandýse nad Labem je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v bytových domech poskytujících soukromí a klid. V rámci výstavby Obytného souboru U Vodojemu vzniká ucelený komplex bytových domů na okraji města v sousedství chráněné krajinné oblasti Vinořského potoka. Tato devátá etapa výstavby projektu U Vodojemu nabízí ve dvou objektech celkem 36 bytů kategorií 2+kk až 4+kk (tzn. 18 bytů v objektu J1-12 a 18 bytů v objektu J3-J4). Každý objekt je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou v přízemí – u objektu J1-J2 v sekci J2 a u objektu J3-J4 v sekci J3. Plynová kotelna zajišťuje i ohřev teplé vody. Byty v přízemí mají k dispozici samostatné předzahrádky, byty v nadzemních podlažích balkón nebo terasu. V přízemí každého z objektů jsou umístěny 4 garáže (celkem 8), které obsahují vždy 2 garážová stání (celkem 16 garážových stání). V rámci výstavby této 9. etapy se nabízí i prodej 15-ti venkovních parkovacích stání umístěných před objektem a 5-ti garážových stání umístěných v garážové hale umístěné v suterénu budovy, která byla realizována v rámci výstavby 8. etapy tohoto projektu.

 

Byty budou nadstandardně vybaveny plovoucími podlahami, dveřmi s obložkovými zárubněmi, závěsnými WC, atd. Součástí vybraných bytů je sklepní kóje. V této době je možná prohlídka provedení standardů již dokončených bytů z předcházející etapy výstavby.

 

První etapa s 34 byty (budovy A1, A2, A3, A4) byla dokončena na jaře roku 2009, kolaudace druhé etapy (budova C a budovy D1, D2, D3, D4 s celkem 56 byty) proběhla v říjnu roku 2009. Třetí etapa (bytové domy B1, B2, B3 s celkem 38 byty) byla dokončena v březnu 2010, čtvrtá etapa (bytové domy E1 a E2 s celkem 20 byty) v listopadu 2010, pátá etapa (bytový dům F s celkem 18 byty) v dubnu 2011 a šestá etapa (bytový dům I1 – I3 s 27 byty) v květnu 2012. Kolaudace sedmé etapy (bytový dům I4 – I6 s 27 byty) proběhla v říjnu 2013. Kolaudace osmé etapy (dům G1-G2-H se 41 jednotkami) bude kolaudován začátkem července 2016. Stavba této deváté etapy bude dokončena v říjnu 2017.

 

Dvojměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav bylo zvoleno pro vznik projektu záměrně, neboť se jedná o velmi atraktivní město s vynikající dostupností do Prahy, bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností. Ve městě samotném najdete školky, školy, gymnázium, pedagogickou fakultu UK, zdravotnická a sportovní zařízení a také mnoho historických objektů včetně zámku, zámeckého parku a kostela svatého Václava.

 

V přímém sousedství projektu obytného souboru U Vodojemu vyrostla nová mateřská školka, kterou Město Brandýs nad Labem otevřelo pro školní rok 2015/2016 . Pro více informací klikněte zde.

Další projekty

Loreta Homes Pyšely
Základní informace

Developerský a realitní projekt Loreta Homes Pyšely vytváří přirozenou rezidenční lokalitu rodinného bydlení, navrženou ve spolupráci s ateliérem Free Architects. Tito přední architekti a designeři vytvořili pro danou lokalitu urbanistickou studii, která dokonale reflektuje krajinný ráz a v...

Byty a komerční prostory U Vodojemu - 2. etapa, Brandýs nad Labem
Základní informace

Projekt s názvem "Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem" je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. Prodej komečních prostor v Brandýse nad Labem je zajímavý pro klienty, kteří hledají obchodní...

Stavební pozemky Benešov - Mariánovice
Základní informace

Nabízíme ke koupi 7 stavebních pozemků v lokalitě Benešov – Mariánovice určených územním plánem pro výstavbu rodinných domů. Pozemky jsou o výměrách od cca 850 m2 do cca 1200m2. Využití pozemků upravuje regulační plán Benešov – Marianovice. Na hranici pozemku jsou vyvedeny přípojky vodovodu,...

Kontaktujte nás


Tento formulář slouží k odeslání obecného dotazu k projektu prodejci. Pro odeslání žádosti o rezervaci jednotky/nemovitosti prosím použijte formulář v detailu jednotky/nemovitosti – viz. Ceník.